Bahçe kullanımı eskiye oranla daha düşük olsada yinede azımsanmayacak sayıdadır. Bahçe Çitleri de kullanım olarak yapısına değer veren, görünüm de kalite arayan, güvenlik ve koruma için gereksim duyan herkes için gerekli ve önemlidir. Hk panel Çit olarak Bahçe Çiti üzerine İstanbul da sizlere hizmet vermekte ve birden fazla ve farklı çit sistemlerimizle sizlere ulaşmaktayız. Bahçe çitleri arasında tamaman görsel yönü kuvvetli modeler bulunduğu gibi yüksek güvenlik sağlayacak bir çok model de bulunmaktadır.

Müstakil yapılarda bahçe daha fazla ön planda olsa da apartmanlar içinde günümüzde bahçeler önem kazanmıştır. İstanbul için konuşmak gerekirse yüksek yapılı binalarda peyzaj alanları sıkça görülen bir uygulamadır. Bahçe çitleri de hemen hemen bir çok site ve rezidans tipi yapıda kullanımı mevcuttur. Gelin hep beraber bahçe çitlerinin hangileri olduğuna beraber bakalım.

Bahçe Çitleri Türleri Hangileridir?

Bahçe Çitleri

Bahçe Çitleri

Çitler içerisinde stil olarak iki farklı kategori vardır desek yeridir. Birincisi tamamen güvenlik amacı ile uygulaması yapılan Bahçe çitleri iken diğeri ise Dekoratif ve göze hitap eden modeller olan çitlerdir. Yine bu çitlerde kendi aralarında teknik ve kullanım özelliklerine göre ayrılmaktadır.

  • Bahçeler için Panel çitler : Panel Çit sektörde en çok adı bilinen ve tüketicinin de en çok arama yaptığı modellerdir. Kendi içinde Klasik modeli, Duble, Dekoratif, Yüksek güvenlik panel çit olarak ayrılmaktadır. Her çitin özelliği bir diğerine göre oldukça farklıdır.
  • Bahçeler için Tel Çit Sistemleri : Galvaniz özelliği bulunan bu tel çit sistemleri Puntalı, kafes, Dikenli tel, fene ve kaynaklı tel çit olarak bilinmektedir. Çevremizde bir çok projede bu tür tel çit sistemlerini görmeniz mümkündür.
  • Bahçeler için Jiletli Tel Çit Sistemleri : Jiletli tel de bir çoğunuzun yakından bildiği ürünlerden biridir. özel, mülk ve alanlarda sıklıkla görmeye alışık olduğumuz bu tür çit kullanımı bahçeler içinde son derece uygun ve dışarı etkenler içinde yüksek caydırıcılığı bulunmaktadır.

Bahçe Çitleri için üreticisinden destek alın

Bahçe Çitleri

Bahçe Çitleri

İmalat ve üretim her ürün alımı son derece uygun bir alım yöntemidir. Bahçe çitleri içinde üreticisinde  alım yapmanız sizlere maliyette oldukça avantaj sağlayacaktır. Bazı Bahçe Çiti üretici firmaları veya fabrikaları uygulama ve montaj yapmasada Hk Panel çit olarak istanbul içinde tüm ilçelerde sizlere uygulayıcı olarak da hizmet vermekteyiz. Sitemiz içerisinde yer alan tüm ürünler kendi imalatımızdan olup en uygun fiyat olanakları ile sizlere sunulmaktadır. Metraj ufak veya büyük olması bizler için önemli bir ayrıntı olmayıp tüm projelerinizde sizlere destek verebilmekteyiz.