Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol Sahası Yapımı Hakkında

Yeni neslin en fazla vakit geçirdiği sportif alanlardan birisi muhakkakki Basketbol sahalarıdır. Gençlerin oldukça fazla zaman geçirdiği bu alanların sayısı ülkemizde genelinde hızla artmaktadır. Basketbol Sahası yapımı konusunda tecrübe, deneyimi yüksek ekiplerimizle şimdiye kadar sayısız başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız. Basketbol Sahası yapımı için hizmet verdiğimiz alanlar uzun süreli kullanıma son derece uygun olup ciddi bir bakım gerektirmeyen yıllarca sizlere kullanım sunar. Tüm yapıp teslim ettiğimiz Basketbol sahalarımız dünya standartlarına uygun alanlardır.

BASKETBOL SAHASI YAPIMI İÇİN EN UYGUN FİYAT TEKLİFİNİ FİRMAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ.

Bahçe Çiti ,Tel Örgü, Halı Saha Yapımı gibi projelerde son derece fazla talep alan ve binlerce projede yer almış olan firmamız Basketbol Sahası Yapımı işlerinde de önde gelen şirketlerden biri konumundadır. Anahtar teslim yöntemi ile yapmakta olduğumuz Basketbol Sahaları için başlangıçtan iş teslime kadar en titiz şekilde işçilik ve malzeme kalitesi sunmaktayız. Saha yapımında kulanılan tüm malzemeler firmamız bünyesinde bulunmakta olup proje sahipleri içinde ayrıca bir maliyet ortaya çıkarmaz.

Basketbol Sahası Yapımı Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlar saha yapımı konusunda en merak edilen ve ekiplerimize en sık sorulan soruların başında gelmektedir. Fiyatlarımımız proje detaylarını ve istediğiniz ek özelliklerin tümünü öğrendikten sonra bildirmekteyiz. Ancak istanbulu baz aldığımızda ortalama Basketbol Sahası yapımı fiyatları  80 bin liradan 140 bin liraya değişen fiyat aralıklarındadır. Yinede en sağlıklı fiyat belirme için lütfen teknik ekibimizle görüşünüz.

Basketbol Sahası Yapımı Teknik Özellikleri

  • Basketbol Sahası Yapımı için kesinlikle en önce zemin etüdünün betonlama yapılması gerekmektedir.
  • Betonlama işlemlerinin bitmesi ile çitlerle etrafı kapatma ve demir işlemleri sırası ile yapılmaktadır.
  • Bir sonraki aşamada ise Basketbol Sahsının pota kurulum ve montajı ile birlikte ışıklandırma işleri tamamlanır.
  • Sahanın yapımında son aşamada zemin kaplanır ve saha çizgiler çizilir.
  • Çeşitli hafriyat çalışmaları sonrasında hatıl için 25 cm derinlikte kazı yapılır. Hatıl betonunun dökülmesi kaba dolgu çalışmaları drenaj uygulaması, çevre çit sistemi aydınlatma sisteminin kurulması ve basketbol akrilik kaplama sonrası standart saha çizgilerinin belirlenmesi aşamaları vardır
  • Her tür alanda en uygun Basketbol Sahası yapımı için bizlere ulaşabilir ve alanda özel keşif desteğin bulunabilirsiniz.
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ