Düz Hatlı Jiletli Tel

Düz Hatlı Jiletli Tel

Düz Hatlı Jiletli Tel Nedir?

Paslanmaz ve ince demir tellerin üzerine jilet geçirilmesiyle elde edilen jiletli koruma sistemlerine denmektedir. Düz Hatlı Jiletli Tel Güvenlik önemleri adına bir çok tel sistemi bulunur ancak caydırıcı özelliğinin daha fazla etkili olması nedeni ile en çok tercih gören çit sistemlerinden biridir.

DÜZ HATLI TEL ÜRÜNLERİMİZ EN UYGUN FİYATLARLA SİZLERE SUNULMAKTADIR. 

Bahçe Çiti ve Tel Örgü güvenlik sistemlerinin yanı sıra Düz hatlı Dikenli tel üretimini yapmakta ve uygulaması dahil olarak teslim etmekteyiz. İstanbul merkezimizden yürütülen tüm operasyonel uygulamalar şehir dışında da talep almakta olup ülke genelinde yaygın bir şekilde devam etmektedir.

Düz Hatlı Dikenli Telin kullanıldığı alanlardan bazıları şunlardır : Fabrika çevresi, iş merkezi, hava limanı, hızlı tren, metro, askeri bölgeler, maden alanları ve otoban çevreleri sıklıkla görülen kullanım alanlarıdır ancak bunlar dışında da bir çok özel mülk ve kamusal alanda kullanımı vardır.

Düz Hatlı Jiletli Tel Özellikleri

  • Düz hatlı Dikenli Tel diğer bir çok ürüne göre maksimum güvenlik ve koruma sağlamaktadır.
  • Çekirdek Teli kalınlığı ortalama ø 2,5 mm. (±0,05) civarındadır.
  • Düz Hatlı Jilet Telin sac kalınlığı 0,50 mm. (±(0,05) dir projeler için özel teklifler alınsa da standadır budur.
  • Jilet Uzunluğu 10 mm ile 22mm ve Jilet Ara Mesafe 25mm ile 36 mm arasındadır
  • Düz Hatlı Jiletli Tel Toptan alımlarında son derece uygun fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi isteyiniz.
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ