Bizi Tanıyın

Günümüz modern hayatında güvenliğe son derece ihtiyaç duymaktayız. Hk Panel çit olarak yaşam alanlarımız ve çeşitli sosyal alanların muhafazası için sizlere bir çok ürün grubu ile hizmet vermekteyiz. Dinamik, Genç ve tecrübeli bir ekiple uzun yıllardır sizlere Panel Çit Sistemleri, Örgü tek, Jiletli Tel ve Dekoraçim ürünlerini kendi himayemizde üretmekte ve kullanımınıza sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyetine son derece fazla önem veren firmamız tüketici haklarına saygılı bir hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Tüm yapılara sen derece uyumlu, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri farkını ortaya koyan firmamız hem kurumsal anlamda hemde bireysel olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Üretimini yaptığımız ürünler gerekli TSE belgelerine sahip olup ISO 9001 kalite yönetimi ile desteklenmektedir. Sadece üretmiyor montaj, uygulama ve iş sonrası takibini de yapmakta ve her ürünümüzün arkasında durmaktayız. Nitelikli üretim, satış sonrası destek ve kurumsal hizmet anlayışı ile daha uzun yıllar sizlerle olma dileğiyle…

Neler Yapıyoruz?

Klasik Panel çit, Jiletli tel, Dekoratif görünümlü Panel çit sistemleri, Boru Pano çit, Panel çit kapı sistemlerinin tümü firma bünyemizde üretilmektedir.
Galvaniz Puntalı Tel Çit, Galvaniz Kafes Tel, Galvaniz Dikenli Tel, Fene Teli, Kaynaklı Tel Çit, Boru Direkli Tel Çit, Beton Direkli Tel Çit, Yapraklı ve Çim Çit modellerinin tümünü firmamızdan temin edebilirsiniz.
Galvaniz ve Pvc Tel Örgü Sistemleri içinde en yüksek kalitede üretim yapan firmamızdan dilediğiniz metrajda ürün talebinde bulunabilirsiniz.
Bina, Ev ve Çeşitli ticari yapılarda kullanıma son derece uygun Ekosmart Bariyer Sistemi içn firmamızdan destek ve satınalma yapabilirsiniz.

Başarı İstatistiklerimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 100
ÜRETİM KALİTESİ 98
YAYGIN HİZMET 90
EKSPERTİZ DESTEĞİ 85