İstanbul da bir çok alanda bahçeler ve binalar dahil olmak üzere çit sistemlerine ihtiyaç duyarız. Genel adı itibari ile Bahçe Çiti olarak adlandırılıyor olsada Güvenlik çiti ismi ile de bilinmekte olan bu sistemler son derece yaygın bir şekilde şehrimizde kullanılmaktadır. İstanbul Bahçe Çiti için Hk Panel Çit olarak sizlere birden fazla alternatif ve ürün çeşitleri ile bu alanda hizmet vermektedir. Sektörde eski bir firma olan kuruluşumuz şimdiye kadar sayısız projede başarı ile görev almıştır.

Çevrenin olumsuz etkilerinden korunmak ve aynı zamanda dekoratif bir görüntüyüde sağlamak için Çit sistemleri tercihlerinizde bir çok detaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanılacak alanın özelliğine göre ürün seçimi yapılması gerekmektedir. Doğru tercih edilen çit ürünleri ile uzun senelerde kullanım oldukça mümkündür. İstanbul Bahçe Çiti için en dayanıklı üretim desteği veren firmamız aynı zamanda fiyatlar konusunda da sektöründe öncü konumundadır.

İstanbul Bahçe Çiti Ürünleri Nelerdir?

Bahçe Çiti İstanbul

Bahçe Çiti İstanbul

İstanbul Klasik Panel Çit : Bir çok yerde karşınıza çıkan bu modeller bilindik en yaygın kullanım modelidir. Fiyatlarının uygun oluşu bunda etken olsada Klasik Panel Çit bina ve bahçe yapıları ile son derece uyumlu bir üründür. Görüntü itibari ilede gözü rahatsız etmez ve uzun ömürlü kullanım sunar. Diğer ürün türlerine göre İstanbul Bahçe Çiti için sık tercih edilen modeldir.

İstanbul Dekoratif Panel Çit : Hem yapılarınızda, mekanlarınızda güvenlik sunsun hemde dekoratif özelliği alternatif ürünlere göre fazla olsun istiyorsanız Dekoratif Panel Çit tam size göre bir üründür diyebiliriz. Müstakil yapılarda son derece şık ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

İstanbul Duble Panel Çit : Koruma ve gündeliğe daha fazla ihtiyaç bulunan yapılarda tercih edilen çit çeşitidir. Duble Panel Çit her yönü ile diğer ürünlere göre daya dayanımı yüksek olup zorlu şartlardan etkilenmeyecek derecededir. İstanbul Bahçe Çiti arayışlarınızda bu ürün için sitemizde teknik bilgilerin tümünü bulabilirsiniz.

İstanbul Bahçe Çiti Fiyatları Ne kadardır?

Bahçe Çiti İstanbul

Bahçe Çiti İstanbul

Bir çok kişiye göre fiyat teklifi istenmeden yüksek bedellerde satışı yapıldığı düşünülsede bir çok yapı ürün grubuna göre oldukça uygun fiyatları bulunmaktadır. 2018 yılı içerisinde geçen yıla göre fiyat farkı yaşamış olan çit sistemleri için firmamız teknik biriminden hemen projenize en uygun teklifi alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz çit ürünlerinin haricinde bir çok farklı modeli daha firmamızda bulacaksınız. Hangi çit modeline karar verememeniz durumunda danışmanlarımız yapınızın teknik durumuna göre en doğru seçimi sizin için yapacaktır.

Fiyat Teklifi almak içn yapmanız gereken üst menüde bulunan Teklif veya Bilgi iste bölümden bizlere ulaşamanızdır. Hiç bir şekilde sizleri geciktirmeden en uygu teklifimizi sizin için gün içerisinde hazırlayıp ulaştıracağız. İstanbul Bahçe Çiti üretim ve uygulamada bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.