Jiletli Tel

Jiletli Tel

Jiletli Tel Nedir?

Bazı alanların maksimum koruma ve güvenliğe ihtiyacı olabilmektedir. Jiletli Tel alan koruma yöntemlerinden biri olup uygulama yapılan alanı çeşitli etkenlerden koruma amacı ile caydırıcı bir koruma yöntemidir. Tel Örgü ve Panel Çit sistemlerimleri ile üzerinde tüm bölgelerde kullanılabileceği gibi kısmı bölgelerde de monte edilebilmektedir. Sadece Panel Çitin üst kısmında bir kaç şerit ile birlikte kullanılan ve tercih edenler olduğu gibi Panel çiftin ve örgü telin tamamı içinde bu ürünler kullanılabilmektedir.

Jiletli Tel Çeşitleri Nelerdir?

Kaynaklı Jiletli Çit : Bu çit ürünü kaynak yardımı jiletin kare ve dikdörtgen şekline gerilesi ile üretilmektedir. Kaynaklı jiletli teller beton duvarların üzerine, altına ve yanına monte edilebileceği gibi mevcut çitlerin üzerine, altına ve yanına da kolaylıkla monte edilebilmektedir. 300 mm, 450 mm ve 600 mm standart sık talep alan boyları bulsada projeniz veya uygulamayı yaptırmayı düşündüğünüz alanın özelliğine göre boyutlar değişkenlik gösterebilir ve üretim de yapılabilir.

Helazon Jiletli Tel : Adını simetrik yapısından almaktadır. Helezonik jiletli tel olarak da adı piyasada bilinmektedir. Yüksek güvenlik istenilen alanlarda kullanılmaktadır. Boru hatları, Havlimanları, Farikalar, Özel Mülkler, Askerine tesisler gibi alanlarda yoğun kullanımı mevcuttur. Helezon Jiletli Çitin Galvaniz kalınlığı 200 gr/m2 dir. 0.50 mm ( ± 0.08mm) Paslanmaz çelik (AISI 304 kalite) , 0.50 mm ( ± 0.08mm) Paslanmaz çelik (AISI 430 kalite) ve 0.50 mm ( ± 0.08 mm) Galvanizli sac üretimde kullanılmaktadır.

Düz Hat jiletli tel : İnce ve paslanmaz demir tellerin üzerine jilet geçirilmesiyle elde edilen bu Jiletli tel sistemide bilinen ve en çok tercih edilen koruma ve güvenlik sistemidir.  0,50 mm paslanmaz çelik (304-430) (-0,00, + 0,10 mm) ve 0,50 mm galvanizli sac (-0,00 + 0,10 mm) bantlara sahiptir. Boyutlar da istek üzerine değişiklik yapılabilmektedir.

Olimpik jiletli tel : Şeklindeki oval görüntü ve Olimpiyat simgesini andırdığı için bu isim ile anılmaktadır. Ürün yüksekliği ortalama 60 cm.dir. Ancak isteğe göre 70 cm, 80 cm, 90 cm de olabilir. Bariyerler de 6 m ve 8 m arasında değişebildiği için içerden dışarı çıkmak ya da dışarıdan içeri girmek imkânsız bir hale gelmektedir.

Jiletli Tel Teklifi İsteyiniz

  • Jiletli Tel görüntüsü itibari ile çaydırıcı bir etki sunar ve maksimum güvenlik sunar.
  • Kullanım alanı basit alanlar dışında yüksek önem arz eden alanlardır. Havalimanı, Özel Mülk, Hapishane vb.
  • Jiletli Tel ülkemizde en sık tercih edilen güvenlik çiti modellerinden biridir.
  • Uygulama yapılan alanlarda Jiletli Tel son derece dayanıklı ve uzun ömürlü varlığını sürdürür.
  • Hk Panel Çit bu ürünlerinde üretimini tüm modellerde yapmakta ve sizlere en uygun fiyat teklifleri vermektedir.
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ