Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel

Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel

Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel Nedir?

Halka şeklinde oluşu ve olimpiyat logolarını andırması nedeni ile adını buradan almıştır. Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel şehir içinde bir çok alanda görmeye alışık olduğumuz bir çevre ve alan koruma yöntemlerinden biridir. Düşük güvenlik yada yüksek güvenlik ihtiyaçlarının tümünde kullanılabilmektedir.

OLİMPİK DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL ÜRÜNLERİMİZ EN UYGUN FİYATLARLA SİZLERE SUNULMAKTADIR. 

Bahçe Çiti ve Tel Örgü ve Jiletli Tel Sistemleri çözüm ortağınız olan Hk Panel Çit şimdiye kadar sayısız alanda Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel uygulamasını başarı ile yapmıştır. Üretimden uygulamaya kadar işin her adımına son derece hakim olan firmamızdan dilediğiniz ebat ve ölçülerde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel Özellikleri

  • Olimpik Düzlemsel Jiletli Tel paslanmaz çelikten ve galvanizden üretimi yapılan koruma güvenlik sistemidir
  • Kişisel araziler, bahçeler, kamuya açık olmayan çeşitli yerler, Hava alanları, şirketler, özel binalar gibi bir çok alanda kullanılmakta
  • Olimpik jiletli teller caydırıcı görüntüsü yanında darbelere karşı da oldukça dirençli ve dayanıklıdır
  • 2,5 mm kalınlığında tel den üretilir ve üzeri 0,5 mm kalınlığında galvaniz ile kaplanır. 45, 60 ve 90 cm yüksekliğindedir.
  • Olimpik Jiletli Tel Toptan alımlarında son derece uygun fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi isteyiniz.
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ