Kendinize ait bir çok özel alanın çeşitli etkenlerden korunması gerekmektedir. Panel Tel Örgü sistemleride sizlere bu konuda oldukça fazala katkı verecektir. Ülkemizde yeni olmayan ve uzun zamandır bir çok yapıda ve alanda tercih edilen bu güvenlik sistemleri son derece uygun maliyeti ile muadil ürünlere göre avantajlıdır. Çit amaçlı kafes tel örgü telleri, tel çapı 1.00 mm’den 4.00mm e kadar olan tellerin helezon baklava gözenek olarak örülmesi ile imal edilmektedirler. Firmamız Hk Panel Çit bir çok ürün grubunda olduğu gibi Panel Tel örgü içinde en uygun fiyat olacağını sizlere sunmaktadır. Uzmanlarımızdan hemen Panel Çit ve diğer tüm ürünlerle ilgili teklif alabilirsiniz.

Panel Tel Örgü Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bahçe Çiti İstanbul

Bahçe Çiti İstanbul

Panel Tel örgünün nerelerde kullanıldığı hakkında sizlere aşağıda bir liste hazırladık ancak çok çeşitli amaçla kullanılan bu ürünleri bazı sektörler ve alanlarla sınırlamak oldukça zordur. Bir çok yerde kullanımını rahatlıkla çevrenizde görebilirsiniz. En Basiti olarak bir evin bahçesi için bile kullanılırken Havaalanının korumasından cezaevlerine kadar bir çok yerde Panel Tel Örgü Kullanımı vardır.

  • Özel Mülklerin Korunmasında,
  • Kamusal Alanlarda
  • Askeri Alanlarda
  • Cezaevi Çevre Güvenliğinde
  • Arsalarda
  • Bahçe ve Seralarda
  • Sosyal tesisler
  • Parklar ve Oyun Alanları

Panel Tel Örgü Nasıl Kullanılmaktadır?

Panel Çit

Panel Çit

Adından da anlaşılacağı üzere tel örgünün panel yardımı ile kullanılması sistemidir. Desteksiz ve basit bir mekanizmada kullanılan tel örgüler kısa zaman sonra etkisini yitirmekte ve ilk andaki performansını hiç bir şekilde vermemektedir. Panel olarak uygulanan bu yöntemde ise hem olumsuz hava şartlarına son derece dayanıklı hale gelir hem de çok daha uzun süre kullanım olanağı vermektedir. Bakım işleri içinde ekstra bir zahmete gerek duymaması yine bu ürünü tercih edenler için en büyük etkenlerden biridir. İstanbul içinde Panel Tel Örgü sistemlerinde öne çıkan firmalardan olan şirketimiz sizlere bu ürünü istediğiniz ölçülerde üretmekte ve montaj dahil anahtar teslim istediğiniz alana yapmaktadır. Sitemiz üzerinden Panel Çit Sistemlerinin tüm ürünleri hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan da Panelçit için haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz.