Pano Çit

Pano Çit

Pano Çit Nedir?

Diğer Çit ürünlerinin aksine Pano Çitlerde Köşebent, Boru ve profiller bulunmaktadır. Mevcut çerçevelerinde içerisine ihtiyaca göre değişen şekilde Panel Çit, asır, Örgü teli yerleştirilebilmektedir. Uygulama da montajı yapılan direklere Pano Çit kaynak veya civatalama yöntemi ile tuttururlar.

Bahçe Çiti olarak da kullanımı bulunan bu modeller öncelikle Amerikada kullanımı olup ülkemizde ise daha eski tarihlerde popüler olmuştur. Kullanım amacı genelde bariyer ve güvenlik olsada zaman içerisinde estetik bir görünüm yakalamak içinde kullanılmıştır. Pano Çit standart üretim malzemesi dışında kullanım alanına göre demir den de üretilebilmektedir. Hayvan barınakları ve çiftliklerde kullanımlarında kolay darbe alması nedeni ile demir den üretim ve imalat yapılmalıdır.

HK PANEL ÇİT PANO ÇİTİ ÜRETİMİNİ EN UYGUN FİYATLARLA YAPMAKTA VE SİZLERE SUNMAKTADIR. 

Pano Çiti Klasik Panel Çit ve diğer Bahçe çitlerinde ayıran en büyük artısı ise bu ürünün istenilen ebatlarda üretilmesi ve tüketiciye sunulmasıdır. Duvar üstü çit, Spor alanları, Aktivite alanları, Özel mülkler ve kamusal alanlarda oldukça fazla şekilde tercih edilmektedir.

Pano Çit Özellikleri ve Teknik Bilgiler

  • Pano Çiti 40 x 410 ya da 50 x 50 ebatalarında üretilmekte ve projeye göre özel üretimide yapılmaktadır.
  • Pano çitleri hasır, demir, granit ve ahşap modeller olarak seçim şansı sunmaktadır.
  • Son derece dayanıklı ve uzun bir ömür sorunsuz şekilde sizlere hizmet verebilen bir üründür.
  • Pano Çit temizliği son derece kolay yapılabilen bir özelliği bulunmaktadır. Ayrıca bir bakım gerekliliği yoktur.
  • Pano Çit Toptan alımlarda son derece uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Hemen size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
ÜRÜN İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ